Menü Kapat

Metal platform yürüme yolu ızgara

Galvanizli metal platform  ızgara imalatı Kare Burgulu Petek Platform Izgara,Yarım Geçme Petek Platform Izgara,Tam Geçme Petek Platform Izgara,Basamak Izgarası,Raf Izgarası gibi bir çok ızgara çeşidi üretimimiz…

Galvanizli metal platform  ızgara imalatı


Kare Burgulu Petek Platform Izgara,Yarım Geçme Petek Platform Izgara,Tam Geçme Petek Platform Izgara,Basamak Izgarası,Raf Izgarası gibi bir çok ızgara çeşidi üretimimiz mevcuttur.Izgaraların kullanım alanlarına baglı gelıcebılecek paslanmaz,çürüme,korozyona ugrama gibi dış faktorlere karşı galvaniz kaplama yapılarak uzun yıllar sağlamlık garantısı verılmektedır. Pek çok materyal ile üretilebilen ve yine pek çok yüzey kaplama seçeneği bulunan Metal platform ızgara galvanizli petek ızgara, gerek estetik, gerekse güvenlik bakımından sorunsuzca tüm projelerde kullanılabilmektedir. Tüm platform ızgara tipleri paslanmaz çelikten de üretilebilmekte, sıcak daldırma galvaniz, elektro galvaniz ya da elektrostatik (toz) boya kaplamalı bir şekilde montaja hazır olarak teslim edilmektedir.

Tam Geçme: Taşıyıcı lamalarla, burgulu çubukların enlemesine birleştirilmesiyle imal edilmektedir. Orta, hafif yük taşımaya ve genel kullanıma uygundur
Yarım Geçme : Yine taşıyıcı lamalar ile, enlemesine atılan lamaların birleştirilmesiyle imal edilen ızgaralardır. Ağır, orta seviyedeki yükler ve genel kullanım için uygundur.
Burgulu: Taşıyıcı lamalarla, burgulu çubukların enlemesine birleştirilmesiyle imal edilmektedir. Orta, hafif yük taşımaya ve genel kullanıma uygundur.
Kaydırmaz : Tüm ızgara çeşitlerine üretim sürecinde kaydırmazlık özelliği kazandırılabilir ve tüm kaygan zeminlerde (yağlı, ıslak… vb.) güvenle uygulanabilir.

galvanizli-platform-izgaralari-paslanmaz-petek-izgarasi-basamak-metal-celik-izgara

Metal platform ızgara

galvanizli-platform-izgaralari-paslanmaz-petek-izgarasi-basamak-metal-celik-izgara

Metal platform petek ızgara

platform ızgaralar

galvaniz ızgara

galvanizli ızgaralar

ızgara yürüme yolu

petek ızgara

ızgaralı  yürüme yolları

petek ızgaralar

yürüme yolu ızgarası

platform ızgarası

galvanizli ızgara

platform ızgaraları

çelik ızgara

yarım geçme ızgara

kare burgulu petek ızgara

genişletilmiş metal fiyatları

kanal ızgara

kedi yolu

paslanmaz çelik kanal ızgarası

ızgara platformlar

yürüme platformu

platform ızgara ağırlıkları

platform ızgara ölçüleri

platform ızgara imalatı

platform ızgarası

ızgara merdiven

ızgaralı paspas

metal paspas

kuranglez ızgarası

error: Tüm Hakları Saklıdır !!!